Syrop Cola zamiast gotowego napoju? Sprawdź, dlaczego warto postawić na napoje na bazie syropu

Cola z maszyny zamiast napoju w puszce czy butelce? To rozwiązanie stosuje coraz więcej lokali gastronomicznych. Jeśli prowadzisz restaurację, małą gastronomię, bar czy dyskotekę i chciałbyś zwiększyć zyski ze sprzedaży napojów to to rozwiązanie także dla Ciebie. Sprawdź, na czym polega przygotowywanie napojów w systemie postmix, czy syrop coca cola smakuje tak samo jak kultowy napój i dlaczego warto zainwestować w urządzenie do napojów gazowanych.

Syrop Coca Cola tylko dla nielicznych?

Dolewka napoju z automatu jeszcze do niedawna zarezerwowana była tylko dla największych sieci restauracji typu fast food. Wiązało się to z brakiem dostępności maszyn do przygotowywania napojów, jak i syropów do nich dedykowanych dla klienta spoza sieci. Dobrze prosperujący lokal mógł liczyć na współpracę z jednym z dwóch korporacyjnych gigantów, podpisując umowę, zobowiązującą do zakupu konkretnej – często bardzo dużej – ilości syropów. Obecnie rozwiązanie to dostępne jest dla każdego. I to bez żadnych umów i zobowiązań.

HMDrinks, Syrop Cola, system postmix, dystrybutor do napojów – co to jest?

HMDrinks to producent napojów w systemie postmix. Z pomocą urządzenia do napojów gazowanych i syropów HMDrinks przygotujesz idealnie schłodzone, zarówno gazowane, jak i niegazowane napoje w najbardziej popularnych smakach. Dystrybutor do napojów postmix to urządzenie, które jednocześnie chłodzi wodę, nasyca ją dwutlenkiem węgla i miesza ją z podpiętymi do maszyny syropami. Na rynku dostępne są cztery smaki syropów dedykowanych do systemu postmix: syrop Cola, Lemoniada, Orange, Ice Tea.

napój cola

Urządzenie do napojów – wygoda i oszczędność

Dlaczego warto wprowadzić takie rozwiązanie w swoim lokalu gastronomicznym? Powodów jest przynajmniej kilka. Oto najważniejsze z nich:

  • oszczędności – przygotowanie napoju na bazie syropu jest znacznie tańsze niż zakup gotowego napoju w puszce czy butelce
  • możliwość wprowadzenia samoobsługi i dolewki – promocji, dzięki której klient płacąc raz może napełnić napojem kubek wielokrotnie
  • zaoferowanie promocji: Dolewka i/lub Zestaw powiększony o Dolewkę generuje większą sprzedaż, co przekłada się na wyższe zyski
  • mniejsze zużycie plastiku – jedno opakowanie syropu zastępuje 75 półlitrowych butelek. Dzięki przygotowywaniu napojów na bazie syropu ograniczasz produkcję śmieci i lepiej dbasz o planetę.
  • więcej wolnej przestrzeni do zagospodarowania – korzystając z urządzenia do napojów gazowanych postmix masz nieustanny dostęp do idealnie schłodzonych napojów. Nie musisz przechowywać ich w lodówce. Możesz także zapomnieć o magazynowaniu nie tylko zgrzewek napojów, ale także wody! Automat do serwowania napojów filtruje podłączoną do niego wodę z sieci i serwuje ją schłodzoną w wersji z gazem lub bez.

Rozwiązanie dla każdego

Gdzie warto zastosować to rozwiązanie? Wszędzie tam, gdzie ludzie chętnie sięgają po napoje. A zatem we wszelkiego typu lokalach gastronomicznych, kawiarniach, pubach i dyskotekach. Urządzenie do napojów gazowanych sprawdzi się także w biurowcach oraz hotelach. Z powodzeniem można je także zastosować w salach bankietowych jako atrakcję podczas imprez jak np. wesele.

Postaw na urządzenie do napojów gazowanych

Urządzenie do napojów gazowanych gwarantuje nie tylko wygodę korzystania, zwiększenie zysków ze sprzedaży napojów i całych zestawów, ale także dodaje lokalowi nowoczesnego wyglądu. Atrakcyjny design świetnie wpisze się w każde wnętrze i nasunie skojarzenie z wizerunkiem popularnych sieci restauracyjnych. Sprawdź, jak proste, wygodne i opłacalne jest to rozwiązanie, i wypróbuj je w swoim lokalu.

Poprzedni wpis
Następny wpis