Nazwa dla przychodni

Sprawdź dostępne domeny internetowe dla przychodni

Nazwa dla przychodni
Nazwa dla przychodni lekarskiej jest niezwykle istotną kwestią. Jest to miejsce, do którego przychodzą różni ludzie: różnej płci, w różnym wieku. Z tych też powodów, nazwa powinna być uniwersalna, prosta do zapamiętania i bez kontrowersji. Otwierając prywatną przychodnię lekarską, warto wybrać taką nazwę, aby była dla niej dostępna domena internetowa „.pl” – coraz częściej szukamy usług medycznych w Internecie, a łatwa do zapamiętania nazwa / domena to pierwszy krok do sukcesu.

Co powinna zawierać nazwa przychodni?

Przede wszystkim skupmy się na docelowej działalności. Jeśli ma to być przychodnia oferująca usługi z wielu specjalizacji, nazwa powinna być ogólna. Z powodzeniem można zastosować takie składowe, jak: clinic, klinika, centrum medyczne, centrum, med i tym podobne. Można do tego dołączyć nazwę ulicy przy której się znajduje, czy też dzielnicy. Ciekawym pomysłem może być również zastosowanie nazwy obiektu, który znajduje się niedaleko. Z tym należy jednak uważać, gdyż nie wszystkim może przypaść do gustu. Można również odnieść się do słów rodzina, czy też zdrowie. Albo użyć przymiotników dzierżawczych: „moja”, „twoje”.

Jeśli przychodnia specjalizuje się w określonej działalności, warto na ten fakt zwrócić uwagę właśnie w nazwie. Przykładowo, jeśli chodzi o zdrowie kobiet, gdzie przyjmują na przykład sami ginekolodzy, to warto to podkreślić słowami lub przedrostkami: gin, ginekologia, femme, femi, kobieca, kobieta. W przypadku przychodni kardiologicznej warto użyć: kardio, kardiolodzy, serce i inne. Wszystkie wymienione przykłady należy połączyć z ogólnymi słowami, takimi jak klinika, przychodnia, medycyna, med itp.

O czym należy jeszcze pamiętać wybierając nazwę dla kliniki?

Nazwa przychodni powinna być łatwa do wymówienia i zapamiętania. Co więcej, nie można zapomnieć o Internecie. Zanim zdecydujemy się na konkretną nazwę, warto sprawdzić dostępność domeny. Ważne jest również sprawdzenie nazw innych przychodni w okolicy, aby nie powielać nazwy. Inaczej nasza placówka będzie mylona z inną. Co gorsza, jeśli ta druga będzie miała złą renomę, może to odbić się na naszej. Zwróć uwagę również na polskie znaki, które często są problematyczne nie tylko w Internecie, ale również dla obcojęzycznych pacjentów. Lepiej ich po prostu unikać.

Dlaczego warto kupić nazwę na BlueCactus.pl?

Wszystkie oferowane przez nas domeny do zakupu, to starannie wyselekcjonowane nazwy – zazwyczaj, pozyskane bezpośrednio po firmach, które istniały przez wiele lat i nie kontynuowały swojej działalności. Nie wymyślamy nazw i ich rejestrujemy masowo – nasze portfolio nie jest duże – pozyskujemy wyłącznie nazwy po firmach i organizacjach. Inwestujemy tylko w to, co ma realną wartość i wiemy, że Państwo docenią daną nazwę.

Dlaczego to dla Państwa takie ważne?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej nazwy dla prowadzonego biznesu to szalenie trudny wybór. Nazwa, będzie towarzyszyła Państwu przez kolejne lata, nawet kilkanaście lat działalności, a może i dłużej. Adres strony internetowej jest wielokrotnie wpisywany na klawiaturze, wymawiany, używany w każdej reklamie, poczcie email, czy w stacjonarnym lokalu. Adres może wspierać lub utrudniać sprzedaż Państwa produktów i usług. Oczywiście domena .pl może być inna niż nazwa firmy czy nazwa marki, ale zdecydowanie lepiej jeśli mamy pełną spójność w naszej identyfikacji.

Jeśli nazwa jest zbyt długa i skomplikowana, osoba która nawet korzystała z Państwa usług (np. kilka lat temu), może mieć naprawdę realny problem, aby ponownie do Państwa trafić, mimo szczerych chęci i wysiłku. Każdy z nas kupuje w różnych sklepach internetowych, korzysta z różnych partnerów handlowych, a niektóre potrzeby zakupowe trafiają się jedynie raz na nawet kilka lat.

Idealna nazwa dla mojej firmy – jaka powinna być?

  • Oczywiście, nazwa z domeną .pl
  • Nazwa, która definiuje Twoją działalność
  • Im krótsza, tym lepsza (z wyjątkami!)
  • Unikaj myślników
  • Myśl marketingowo – czy wokół danej nazwy zbudujesz świetny marketing?

Na naszej stronię znajdą Państwo świetną ofertę uwolnionych nazw w domenie .pl – często bardzo ciekawych i prestiżowych adresów, pod którymi działały kiedyś różne organizacje wiele lat na rynku. Zapraszamy do zakupu prestiżowej domeny po przez sklep BlueCactus.pl