Nazwa dla Hotelu

Jaką wybrać nazwę dla nowopowstałego hotelu, hostelu lub pensjonatu?

Nazwa dla Hotelu
Zanim opatrzysz swój hotel ciekawą i atrakcyjną nazwą, powinieneś przeanalizować trzy niezwykle istotne kwestie:

1. Do kogo kierujesz swoje usługi? Kolonie i wypoczynki młodzieżowe? Biznesmeni w delegacji lub podróży służbowej? A może ktoś jeszcze inny?
2. Jakie przymioty mają kojarzyć się z Twoim hotelem? Luksus, niedostępność i przepych czy raczej domowa atmosfera, swojskość i przyziemność?
3. Jaki standard chcesz zagwarantować swoim gościom? Podstawowe usługi za niewygórowaną cenę czy pięciogwiazdkowy prestiż dla nielicznych?

Sprawdź nasze najlepsze nazwy dostępne nazwy dla hoteli w domenie .pl:

Odpowiedź na powyższe pytania powinna dać Ci kilka wskazówek. Przeanalizujmy sobie przykładowe kombinacje:

a) Jeżeli stawiasz na prosty, tani wypoczynek dla lokalnych turystów, skojarz nazwę swojego hotelu z walorem przyrodniczym danego regionu, np. potoczek.pl
b) Jeśli aspirujesz do miana pięciogwiazdowego, luksusowego hotelu, postaw na pozytywną postać antyczną
c) Jeśli chcesz połączyć niewysoką cenę z wysokim standardem, spróbuj odwołania do dumnych nazw anglojęzycznych

 

Dlaczego warto zainwestować w nazwę z domeną .pl?

W Polce zarejestrowanych jest ponad 1 900 000 nazw .pl. 99% wszystkich charakterystycznych, interesujących i atrakcyjnych nazw, jest aktualnie zajęta (często w posiadaniu różnych organizacji od wielu lat). O ile bardzo łatwo jest stworzyć nazwę lub markę po prostu wymyślając ją – tworząc nic nikomu nie mówiący twór, tak pozyskanie popularnej, branżowej lub naprawdę ciekawej nazwy do łatwych nie należy. Wśród pozostałego 1% znajdą Państwo najciekawsze domeny w naszej ofercie:)

Dlaczego warto kupić nazwę na BlueCactus.pl?

Wszystkie oferowane przez nas domeny do zakupu, to starannie wyselekcjonowane nazwy – zazwyczaj, pozyskane bezpośrednio po firmach, które istniały przez wiele lat i nie kontynuowały swojej działalności. Nie wymyślamy nazw i ich rejestrujemy masowo – nasze portfolio nie jest duże – pozyskujemy wyłącznie nazwy po firmach i organizacjach. Inwestujemy tylko w to, co ma realną wartość i wiemy, że Państwo docenią daną nazwę.

Dlaczego to dla Państwa takie ważne?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej nazwy dla prowadzonego biznesu to szalenie trudny wybór. Nazwa, będzie towarzyszyła Państwu przez kolejne lata, nawet kilkanaście lat działalności, a może i dłużej. Adres strony internetowej jest wielokrotnie wpisywany na klawiaturze, wymawiany, używany w każdej reklamie, poczcie email, czy w stacjonarnym lokalu. Adres może wspierać lub utrudniać sprzedaż Państwa produktów i usług. Oczywiście domena .pl może być inna niż nazwa firmy czy nazwa marki, ale zdecydowanie lepiej jeśli mamy pełną spójność w naszej identyfikacji.

Jeśli nazwa jest zbyt długa i skomplikowana, osoba która nawet korzystała z Państwa usług (np. kilka lat temu), może mieć naprawdę realny problem, aby ponownie do Państwa trafić, mimo szczerych chęci i wysiłku. Każdy z nas kupuje w różnych sklepach internetowych, korzysta z różnych partnerów handlowych, a niektóre potrzeby zakupowe trafiają się jedynie raz na nawet kilka lat.

Idealna nazwa dla mojej firmy – jaka powinna być?

  • Oczywiście, nazwa z domeną .pl
  • Nazwa, która definiuje Twoją działalność
  • Im krótsza, tym lepsza (z wyjątkami!)
  • Unikaj myślników
  • Myśl marketingowo – czy wokół danej nazwy zbudujesz świetny marketing?

Na naszej stronię znajdą Państwo świetną ofertę uwolnionych nazw w domenie .pl – często bardzo ciekawych i prestiżowych adresów, pod którymi działały kiedyś różne organizacje wiele lat na rynku. Zapraszamy do zakupu prestiżowej domeny po przez sklep BlueCactus.pl