O nas

Analiza słów kluczowych
Bluecactus.pl to nowa agencja marketingu online założona w połowie 2020 roku. Motywacją do uruchomienia agencji było wieloletnie doświadczenie w zakresie działań B2B online. Zapraszamy do współpracy. Działalność związaną z doradztwem biznesowym i marketingowym prowadzimy od listopada 2015 roku.

Jakub Sergiel – CEO BlueCactus.pl

Specjalista e-commerce z doświadczeniem od 2013 roku w zakresie Digital Marketingu, analityki internetowej, działań SEO i SEM. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu w roku 2015 – kierunek „e-marketing w biznesie” ( mgr ). Właściciel kilku serwisów internetowych, od 2020 roku rozwijający własną agencję marketingową pod marką „BlueCactus.pl”.

Przeprowadził setki kampanii mailingowych, w tym cold mailingowych. Uwielbia tworzyć procesy biznesowe w oparciu o logikę biznesową i marketing automation. Zafascynowany SEO i tematyką UX serwisów internetowych. Główne doświadczenia zarówno w marketingu internetowym, jaki i w zakresie zarzadzania projektami, zdobywał prowadząc kilku osobowy zespół i rozwijając z sukcesem serwis szkoleniowy Witalni.pl (2016-2020).

Realizował wielokrotnie różnego rodzaju kampanie – Google Ads, Facebook Ads czy Linkedin Ads. Od kilku lat, dodatkowo inwestuje w domeny internetowe i prowadzi kilka projektów z nimi związanymi. Posiada szeroką wiedzę w zakresie SEO i optymalizacji serwisów internetowych – konsekwentnie buduję widoczność własnych serwisów w sieci. Z łatwością porusza się po wszystkich narzędziach Google i narzędziach związanych z SEO czy analityką internetową, e-commerce, pomiarem konwersji.

Wielokrotnie brał udział w różnego rodzaju szkoleniach i wydarzeniach branżowych – zrealizował kilkadziesiąt kursów online na wielu platformach szkoleniowych, również w zakresie różnych technologii webowych czy kursów związanych z front-end’em, posiada podstawową wiedzę w zakresie niektórych języków programowania.

W swojej pracy potrafi połączyć wiele ważnych obszarów firmy – sprzedaż, marketing i działania online – potrafi wyznaczyć konkretną strategię marketingową dla przedsiębiorstwa i konsekwentnie ją realizować.  W ramach prowadzonej agencji BlueCactus.pl współpracuje z innymi specjalistami prowadząc obecnie różne projekty dla kilku kluczowych Klientów.

Nasze dane firmowe:
Doradztwo Biznesowe Jakub Sergiel
ul. Piłsudskiego 69
58-150 Strzegom
VAT UE: PL8842717062
REGON: 363067230

tel. 669222505
kontakt@bluecactus.pl