Nazwa dla biura podróży

Szukamy nazwy dla biura podróży lub agencji turystycznej – na co się zdecydować?

Nazwa dla biura podrozy
Branża turystyczna rozwija się prężnie w kraju i za granicą. Oznacza to, że ciągle powstają nowe firmy i coraz więcej osób korzysta z ofert turystycznych wyjeżdżając na wakacje. Aby wybić się w branży potrzeba dobrego brandu, a co za tym idzie potrzeba także odpowiednio nazwać interes. Dowiedz się co zrobić, aby nazwa dla biura podróży lub nazwa dla agencji turystycznej zapadła w pamięć długo i sprawdź nasze propozycję nazw z domeną .pl!

Nazwa biura podróży – co powinna zawierać?

Przede wszystkim nazwa powinna być lekka i budzić miłe skojarzenia jak wakacje. Można skorzystać z nazw, które zadomowiły się u nas na stałe. Mowa o nazwach z członach „travel”, czy „tour”, „fly”, które jasno komunikują funkcję firmy. Nazwa agencji turystycznej powinna być orientalna. Dobrym pomysłem jest odwołanie się do historii i symboliki wojaży, wizji, marzeń i planów.

O czym trzeba pamiętać wybierając nazwę w branży turystycznej?

Polecamy wybrać taką nazwę, dla której będziemy posiadali domenę .pl. Nazwa dla agencji turystycznej lub nazwa dla biura podróży powinna być wolna jako znak towarowy, który można zastrzec. Wybierając nazwę sprawdź też, co oznacza to słowo w obcym języku. Ważne, aby nazwa była neutralna. Pamiętajmy, że podróże wiążą się z odwiedzaniem wielu krajów, stąd sprawdzenie znaczenie słowa we wszystkich językach jest obowiązkiem.

Dlaczego warto kupić nazwę na BlueCactus.pl?

Wszystkie oferowane przez nas domeny do zakupu, to starannie wyselekcjonowane nazwy – zazwyczaj, pozyskane bezpośrednio po firmach, które istniały przez wiele lat i nie kontynuowały swojej działalności. Nie wymyślamy nazw i ich rejestrujemy masowo – nasze portfolio nie jest duże – pozyskujemy wyłącznie nazwy po firmach i organizacjach. Inwestujemy tylko w to, co ma realną wartość i wiemy, że Państwo docenią daną nazwę.

Dlaczego to dla Państwa takie ważne?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej nazwy dla prowadzonego biznesu to szalenie trudny wybór. Nazwa, będzie towarzyszyła Państwu przez kolejne lata, nawet kilkanaście lat działalności, a może i dłużej. Adres strony internetowej jest wielokrotnie wpisywany na klawiaturze, wymawiany, używany w każdej reklamie, poczcie email, czy w stacjonarnym lokalu. Adres może wspierać lub utrudniać sprzedaż Państwa produktów i usług. Oczywiście domena .pl może być inna niż nazwa firmy czy nazwa marki, ale zdecydowanie lepiej jeśli mamy pełną spójność w naszej identyfikacji.

Jeśli nazwa jest zbyt długa i skomplikowana, osoba która nawet korzystała z Państwa usług (np. kilka lat temu), może mieć naprawdę realny problem, aby ponownie do Państwa trafić, mimo szczerych chęci i wysiłku. Każdy z nas kupuje w różnych sklepach internetowych, korzysta z różnych partnerów handlowych, a niektóre potrzeby zakupowe trafiają się jedynie raz na nawet kilka lat.

Idealna nazwa dla mojej firmy – jaka powinna być?

  • Oczywiście, nazwa z domeną .pl
  • Nazwa, która definiuje Twoją działalność
  • Im krótsza, tym lepsza (z wyjątkami!)
  • Unikaj myślników
  • Myśl marketingowo – czy wokół danej nazwy zbudujesz świetny marketing?

Na naszej stronię znajdą Państwo świetną ofertę uwolnionych nazw w domenie .pl – często bardzo ciekawych i prestiżowych adresów, pod którymi działały kiedyś różne organizacje wiele lat na rynku. Zapraszamy do zakupu prestiżowej domeny po przez sklep BlueCactus.pl