Analiza słów kluczowych

Przygotowanie i opracowanie słów kluczowych

Analiza słów kluczowych

Co obejmuje usługa?

Analiza słów kluczowych to usługa, która polega na znalezieniu jak największej liczby trafnych słów kluczowych dla Waszego biznesu. To również przygotowanie i pogrupowaniu słów kluczowych w logiczną strukturę, którą można np. odzwierciedlić budując poszczególne podstrony serwisu.

Często wydaje się nam, że dla naszej branży czy biznesu jest tylko kilka wybranych słów, które użytkownicy mogą wpisać w wyszukiwarkę i „innych słów po prostu nie ma”. Nic bardziej mylnego! Oczywiście, wraz z doświadczeniem w naszym biznesie, możemy mieć trafną intuicję, ale bez korzystania z różnego rodzaju narzędzi i realnym sprawdzeniu w jaki sposób użytkownicy mogą trafić na naszą witrynę, to trochę wróżenie z fusów.

Zasadnicze pytanie brzmi jak te słowa realnie konwertują w witrynie? Bez skonfigurowanych konwersji na stronie (np. prowadząc kampanie Google Ads) trudno jednoznacznie wskazać te słowa, które będą najbardziej dla nas cenne.

Jak wygląda proces współpracy?

Dla kogo?

Do czego przyda się nasze opracowanie?

Wartość usługi

Wartość wyceniana jest indywidualnie w zależności od wielkości waszego serwisu i potencjalnie oszacowanej liczby słów.

Jeśli nasza oferta Was zainteresowała – serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@wordpress-1104812-4016757.cloudwaysapps.com