Nazwa dla fryzjera

Szukasz nazwy dla fryzjera / salonu fryzjerskiego? – sprawdź naszą ofertę

Nazwa dla fryzjera
Skutkiem ogromnego popytu na usługi fryzjerskie, jest otwieranie się cały czas nowych salonów fryzjerskich. Pokazuje to też ile młodych ludzi chce być na swoim, zakładając własne zakłady. Jednak jedna kwestia jest przez wielu dość często pomijana – nazwa.

Nazwa dla salonu fryzjerskiego dużo znaczy. Dzięki prostej aczkolwiek chwytliwej nazwie łatwo się wyróżnić spośród tłumu innych fryzjerów. Nie ma co się bowiem oszukiwać – większość potencjalnych klientów oceni Cię po samym szyldzie.
Jaka więc powinna być nazwa dla fryzjera? Przede wszystkim powinna być prosta i łatwa do zapamiętania. Musi się bowiem przyjąć wśród szerszej gamy odbiorców.
Chyba, że już na starcie planowana jest określona profesja na przykład fryzjer damski lub męski. Wtedy należy to uwzględnić w nazwie naszego salonu, aby nie wprowadzać w błąd klientów.
Najlepiej aby nazwa kojarzyła się z usługami, jakie będą świadczone w naszym zakładzie. Czyli aby to kojarzyło się z fryzjerstwem, ale w taki sposób, by było to jasne dla kogoś kto mniej się tym interesuje.

Niezależnie od decyzji co do samej nazwy, należy pamiętać m.in. o wyborze domeny internetowej. W tym przypadku, warto zadbać o adres www spójny z nazwą zakładu – przygotowaliśmy listę najciekawszych domen dostępnych do zakupu, które jednocześnie mogą być inspiracją do wybrania nazwy – zapraszamy do analizy:

Sprawdź najciekawsze domeny i nazwy dla salonu fryzjerskiego

Dlaczego warto kupić nazwę na BlueCactus.pl?

Wszystkie oferowane przez nas domeny do zakupu, to starannie wyselekcjonowane nazwy – zazwyczaj, pozyskane bezpośrednio po firmach, które istniały przez wiele lat i nie kontynuowały swojej działalności. Nie wymyślamy nazw i ich rejestrujemy masowo – nasze portfolio nie jest duże – pozyskujemy wyłącznie nazwy po firmach i organizacjach. Inwestujemy tylko w to, co ma realną wartość i wiemy, że Państwo docenią daną nazwę.

Dlaczego to dla Państwa takie ważne?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej nazwy dla prowadzonego biznesu to szalenie trudny wybór. Nazwa, będzie towarzyszyła Państwu przez kolejne lata, nawet kilkanaście lat działalności, a może i dłużej. Adres strony internetowej jest wielokrotnie wpisywany na klawiaturze, wymawiany, używany w każdej reklamie, poczcie email, czy w stacjonarnym lokalu. Adres może wspierać lub utrudniać sprzedaż Państwa produktów i usług. Oczywiście domena .pl może być inna niż nazwa firmy czy nazwa marki, ale zdecydowanie lepiej jeśli mamy pełną spójność w naszej identyfikacji.

Jeśli nazwa jest zbyt długa i skomplikowana, osoba która nawet korzystała z Państwa usług (np. kilka lat temu), może mieć naprawdę realny problem, aby ponownie do Państwa trafić, mimo szczerych chęci i wysiłku. Każdy z nas kupuje w różnych sklepach internetowych, korzysta z różnych partnerów handlowych, a niektóre potrzeby zakupowe trafiają się jedynie raz na nawet kilka lat.

Idealna nazwa dla mojej firmy – jaka powinna być?

  • Oczywiście, nazwa z domeną .pl
  • Nazwa, która definiuje Twoją działalność
  • Im krótsza, tym lepsza (z wyjątkami!)
  • Unikaj myślników
  • Myśl marketingowo – czy wokół danej nazwy zbudujesz świetny marketing?

Na naszej stronię znajdą Państwo świetną ofertę uwolnionych nazw w domenie .pl – często bardzo ciekawych i prestiżowych adresów, pod którymi działały kiedyś różne organizacje wiele lat na rynku. Zapraszamy do zakupu prestiżowej domeny po przez sklep BlueCactus.pl