Nazwa dla pizzerii

Nazwa dla pizzerii – na jaką zdecydować się nazwę otwierając pizzerię?

Nazwa dla Pizzerii
Wybór nazwy dla pizzerii to nie lada wyzwanie. Bądź co bądź, konkurencja na rynku pizzerii jest bardzo duża (nawet w małym mieście, potrafi być kilkanaście pizzerii), dlatego tak ważne jest, aby dokonać odpowiedniej decyzji. Warto również zadbać, aby nazwa pizzerii posiadała wolną domenę .pl – dobry adres www to niezwykle istotny czynnik, w dobie coraz częstszych zamówień online i dowozów.

Poniżej prezentujemy najciekawsze domeny .pl dla pizzerii:

Jaką wybrać nazwę dla pizzerii?

Branża gastronomiczna ma ten komfort, że przy wyborze nazwy może oddać odrobinę wodzę fantazji. Z reguły im bardziej wyszukana i niekonwencjonalna nazwa, tym lepiej, pizzeria musi się wyróżniać i skutecznie przyciągać Gości. Nazwa wcale nie musi nawiązywać do rodzaju oferowanych potraw (pizzy), ale dobrze jeśli to robi. Przy tego typu nazwie, warto jednak dodać frazę typu “restauracja” lub “pizzeria”, aby odbiorca nie miał wątpliwości, z czym ma styczność.

Przykładowo, chcąc nazwać pizzerię “Tapczan”, rozsądnie byłoby pokusić się o “ PizzeriaTapczan.pl”.
W ten sposób z łatwością można przykuć uwagę odbiorcy, dając jednocześnie zwięzłą informację o rodzaju oferowanych dań. Ostatnio trendem w branży gastronomicznej stało się także nazywanie lokalu nawiązując do nazwy ulicy, przy której się znajduje.

Dlaczego warto kupić nazwę na BlueCactus.pl?

Wszystkie oferowane przez nas domeny do zakupu, to starannie wyselekcjonowane nazwy – zazwyczaj, pozyskane bezpośrednio po firmach, które istniały przez wiele lat i nie kontynuowały swojej działalności. Nie wymyślamy nazw i ich rejestrujemy masowo – nasze portfolio nie jest duże – pozyskujemy wyłącznie nazwy po firmach i organizacjach. Inwestujemy tylko w to, co ma realną wartość i wiemy, że Państwo docenią daną nazwę.

Dlaczego to dla Państwa takie ważne?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej nazwy dla prowadzonego biznesu to szalenie trudny wybór. Nazwa, będzie towarzyszyła Państwu przez kolejne lata, nawet kilkanaście lat działalności, a może i dłużej. Adres strony internetowej jest wielokrotnie wpisywany na klawiaturze, wymawiany, używany w każdej reklamie, poczcie email, czy w stacjonarnym lokalu. Adres może wspierać lub utrudniać sprzedaż Państwa produktów i usług. Oczywiście domena .pl może być inna niż nazwa firmy czy nazwa marki, ale zdecydowanie lepiej jeśli mamy pełną spójność w naszej identyfikacji.

Jeśli nazwa jest zbyt długa i skomplikowana, osoba która nawet korzystała z Państwa usług (np. kilka lat temu), może mieć naprawdę realny problem, aby ponownie do Państwa trafić, mimo szczerych chęci i wysiłku. Każdy z nas kupuje w różnych sklepach internetowych, korzysta z różnych partnerów handlowych, a niektóre potrzeby zakupowe trafiają się jedynie raz na nawet kilka lat.

Idealna nazwa dla mojej firmy – jaka powinna być?

  • Oczywiście, nazwa z domeną .pl
  • Nazwa, która definiuje Twoją działalność
  • Im krótsza, tym lepsza (z wyjątkami!)
  • Unikaj myślników
  • Myśl marketingowo – czy wokół danej nazwy zbudujesz świetny marketing?

Na naszej stronię znajdą Państwo świetną ofertę uwolnionych nazw w domenie .pl – często bardzo ciekawych i prestiżowych adresów, pod którymi działały kiedyś różne organizacje wiele lat na rynku. Zapraszamy do zakupu prestiżowej domeny po przez sklep BlueCactus.pl