Nazwa dla dewelopera, apartamentów lub osiedla

Jaką wybrać nazwę dla dewelopera?

Nazwa dla dewelopera
Bardzo popularnym trendem w nazwach dewelopera jest nawiązywanie do słów „development”, „deweloper”, „invest”, „dom” lub „lokum”. Jest to swoisty standard, który – jak pokazuje praktyka – został ciepło przyjęty przez klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domen .pl w tematyce deweloperskiej:

Jak wybrać nazwę dla osiedla?

Co do zasady, nazwy osiedlowe można podzielić na trzy grupy:
– [Pozytywnie kojarzący się przymiotnik] + nazwa dzielnicy lub ulicy, np. „Słoneczne Stabłowice”, „Kameralne Sołtysowice”;
– Nazwa ulicy wraz z numerem, ewentualnie poprzedzone słowem „osiedle”, „rezydencja” lub „villa”, np. „Osiedle Śliwowa”, „Żeromskiego 42”;
– Zagraniczne słowo lub neologizm + nazwa dzielnicy lub ulicy, np. „Viva Jagodno”, „Franki House”.

Możemy pójść tym tropem, szczególnie drugą z grup – nazwa inwestycji będąca jednocześnie ulicą z numerem będzie nie do pomylenia pośród konkurencyjnych ofert. Na pewno jednak nie powinniśmy wymyślać zbyt trudnego lub oryginalnego neologizmu – może on zostać zwyczajnie odebrany jako dziwny i niezrozumiały.

Jaka nazwa dla apartamentów?

Nazewnictwo apartamentów zazwyczaj ma kojarzyć się z czymś prestiżowym, luksusowym, z wyższych sfer. Stąd też nazwy apartamentów zazwyczaj nawiązują do znanych miast lub krain geograficznych (np. Vienna Apartaments), często też wywodzą swoje nazwy od łacińskich słów (np. Apartamenty Aurora). Jest to ciepło przyjęty trend, dlatego warto wejść w nurt łacińsko-kosmopolityczny.

Dlaczego warto kupić nazwę na BlueCactus.pl?

Wszystkie oferowane przez nas domeny do zakupu, to starannie wyselekcjonowane nazwy – zazwyczaj, pozyskane bezpośrednio po firmach, które istniały przez wiele lat i nie kontynuowały swojej działalności. Nie wymyślamy nazw i ich rejestrujemy masowo – nasze portfolio nie jest duże – pozyskujemy wyłącznie nazwy po firmach i organizacjach. Inwestujemy tylko w to, co ma realną wartość i wiemy, że Państwo docenią daną nazwę.

Dlaczego to dla Państwa takie ważne?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej nazwy dla prowadzonego biznesu to szalenie trudny wybór. Nazwa, będzie towarzyszyła Państwu przez kolejne lata, nawet kilkanaście lat działalności, a może i dłużej. Adres strony internetowej jest wielokrotnie wpisywany na klawiaturze, wymawiany, używany w każdej reklamie, poczcie email, czy w stacjonarnym lokalu. Adres może wspierać lub utrudniać sprzedaż Państwa produktów i usług. Oczywiście domena .pl może być inna niż nazwa firmy czy nazwa marki, ale zdecydowanie lepiej jeśli mamy pełną spójność w naszej identyfikacji.

Jeśli nazwa jest zbyt długa i skomplikowana, osoba która nawet korzystała z Państwa usług (np. kilka lat temu), może mieć naprawdę realny problem, aby ponownie do Państwa trafić, mimo szczerych chęci i wysiłku. Każdy z nas kupuje w różnych sklepach internetowych, korzysta z różnych partnerów handlowych, a niektóre potrzeby zakupowe trafiają się jedynie raz na nawet kilka lat.

Idealna nazwa dla mojej firmy – jaka powinna być?

  • Oczywiście, nazwa z domeną .pl
  • Nazwa, która definiuje Twoją działalność
  • Im krótsza, tym lepsza (z wyjątkami!)
  • Unikaj myślników
  • Myśl marketingowo – czy wokół danej nazwy zbudujesz świetny marketing?

Na naszej stronię znajdą Państwo świetną ofertę uwolnionych nazw w domenie .pl – często bardzo ciekawych i prestiżowych adresów, pod którymi działały kiedyś różne organizacje wiele lat na rynku. Zapraszamy do zakupu prestiżowej domeny po przez sklep BlueCactus.pl