Nazwa dla lokalu gastronomicznego

Jaką wybrać nazwę dla lokalu gastronomicznego?

Nazwa dla lokalu gastronomicznego
Przede wszystkim nazwa dla lokalu gastronomicznego może nawiązywać do potrawy charakterystycznej w danym regionie i serwowanej w restauracji, kawiarni, czy barze restauracyjnym. Jeśli lokal stoi obok jakiegoś zabytku to oczywiście można to wykorzystać marketingowo i nawiązać do tego w nazwie. Jeśli lokal gastronomiczny stoi blisko zamku np. w Krakowie, to może nosić nazwę „Podzamcze”. Gdy otoczeniem lokalu jest malowniczy park to jest także okazją do podkreślenia tego faktu poprzez dobór nazwy, wszak często ma to znaczenie jeśli obiekt nie tylko serwuje dania na co dzień, ale również organizuje imprezy okolicznościowe.

Jednym z czynników sukcesu dla gastronomii jest działalność w Internecie (coraz częściej zamawiamy online), w związku z tym warto zadbać o taką nazwę, aby była ona dostepną w domenie .pl – najpopularniejszym rozszerzeniu adresu www w Polsce.  Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem nazwy dla lokalu gastronomicznego, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym porfolio nazw w domenie .PL:

Sprawdź dostępne nazwy dla gastronomii w naszej ofercie:


Sprawdź również nazwy wg podziału na rodzaj działalności (restauracja, kawiarnia, bar):

Dlaczego warto kupić nazwę na BlueCactus.pl?

Wszystkie oferowane przez nas domeny do zakupu, to starannie wyselekcjonowane nazwy – zazwyczaj, pozyskane bezpośrednio po firmach, które istniały przez wiele lat i nie kontynuowały swojej działalności. Nie wymyślamy nazw i ich rejestrujemy masowo – nasze portfolio nie jest duże – pozyskujemy wyłącznie nazwy po firmach i organizacjach. Inwestujemy tylko w to, co ma realną wartość i wiemy, że Państwo docenią daną nazwę.

Dlaczego to dla Państwa takie ważne?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej nazwy dla prowadzonego biznesu to szalenie trudny wybór. Nazwa, będzie towarzyszyła Państwu przez kolejne lata, nawet kilkanaście lat działalności, a może i dłużej. Adres strony internetowej jest wielokrotnie wpisywany na klawiaturze, wymawiany, używany w każdej reklamie, poczcie email, czy w stacjonarnym lokalu. Adres może wspierać lub utrudniać sprzedaż Państwa produktów i usług. Oczywiście domena .pl może być inna niż nazwa firmy czy nazwa marki, ale zdecydowanie lepiej jeśli mamy pełną spójność w naszej identyfikacji.

Jeśli nazwa jest zbyt długa i skomplikowana, osoba która nawet korzystała z Państwa usług (np. kilka lat temu), może mieć naprawdę realny problem, aby ponownie do Państwa trafić, mimo szczerych chęci i wysiłku. Każdy z nas kupuje w różnych sklepach internetowych, korzysta z różnych partnerów handlowych, a niektóre potrzeby zakupowe trafiają się jedynie raz na nawet kilka lat.

Idealna nazwa dla mojej firmy – jaka powinna być?

  • Oczywiście, nazwa z domeną .pl
  • Nazwa, która definiuje Twoją działalność
  • Im krótsza, tym lepsza (z wyjątkami!)
  • Unikaj myślników
  • Myśl marketingowo – czy wokół danej nazwy zbudujesz świetny marketing?

Na naszej stronię znajdą Państwo świetną ofertę uwolnionych nazw w domenie .pl – często bardzo ciekawych i prestiżowych adresów, pod którymi działały kiedyś różne organizacje wiele lat na rynku. Zapraszamy do zakupu prestiżowej domeny po przez sklep BlueCactus.pl

Materiały powiązane: