Nazwa dla agencji reklamowej, agencji marketingowej

Jaką wybrać nazwę dla agencji reklamowej, agencji reklamy lub firmy marketingowej, SEO/SEM?

Nazwa dla agencji reklamowej

Wybór odpowiedniej nazwy dla agencji marketingowej czy agencji reklamy z pewnością spędza sen z powiek (wiemy to z autopsji). Jaką wybrać nazwę? Jaką objąć strategię marketingową? Jak wokół nazwy zbudować całą identyfikację komunikacji, identyfikację wizualną? Jak później marka będzie odbierana przez Klientów? Pracując w branży marketingowej i mając świadomość o jak wielu kwestiach trzeba pamiętać budując agencję reklamy – decyzja z pewnością nie jest łatwa :).

Z uwagi, że jednym z obszarów naszej działalności są również domeny internetowe, z przyjemnością przedstawiamy jedne z naszych najlepszych nazw w portfolio domeny .pl, w kategorii marketing / reklama:

Sprawdź nasze najlepsze nazwy w domenie .pl, w kategorii Marketing / Reklama

Kilka słów na temat wyboru nazw dla agencji reklamowej

Nazwa wybrana dla agencji reklamowej powinna z pewnością podkreślać jej kreatywność i wyjątkowość. Nazwa dla agencji marketingu jest z pewnością czymś bardzo ważnym, gdyż sama w sobie może stanowić dla niej reklamę. Może być to na przykład jakaś gra słów, która wywoła określone skojarzenia z taką właśnie specyfiką pracy. Nazwa może być więc zaskakująca, zabawna lub tylko w pewien sposób kojarzyć się z agencją reklamową. Może być również prosta, choć niebanalna, a także powinna z pewnością trafiać do odbiorców i zachęcać do skorzystania z jej usług. Nazwa powinna więc konotować pomysłowość, kreatywność, oryginalność i nietuzinkowość.

Dlaczego warto zainwestować w nazwę z domeną .pl?

W Polce zarejestrowanych jest ponad 1 900 000 nazw .pl. 99% wszystkich charakterystycznych, interesujących i atrakcyjnych nazw, jest aktualnie zajęta (często w posiadaniu różnych organizacji od wielu lat). O ile bardzo łatwo jest stworzyć nazwę lub markę po prostu wymyślając ją – tworząc nic nikomu nie mówiący twór, tak pozyskanie popularnej, branżowej lub naprawdę ciekawej nazwy do łatwych nie należy. Wśród pozostałego 1% znajdą Państwo najciekawsze domeny w naszej ofercie:)

Dlaczego warto kupić nazwę na BlueCactus.pl?

Wszystkie oferowane przez nas domeny do zakupu, to starannie wyselekcjonowane nazwy – zazwyczaj, pozyskane bezpośrednio po firmach, które istniały przez wiele lat i nie kontynuowały swojej działalności. Nie wymyślamy nazw i ich rejestrujemy masowo – nasze portfolio nie jest duże – pozyskujemy wyłącznie nazwy po firmach i organizacjach. Inwestujemy tylko w to, co ma realną wartość i wiemy, że Państwo docenią daną nazwę.

Dlaczego to dla Państwa takie ważne?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej nazwy dla prowadzonego biznesu to szalenie trudny wybór. Nazwa, będzie towarzyszyła Państwu przez kolejne lata, nawet kilkanaście lat działalności, a może i dłużej. Adres strony internetowej jest wielokrotnie wpisywany na klawiaturze, wymawiany, używany w każdej reklamie, poczcie email, czy w stacjonarnym lokalu. Adres może wspierać lub utrudniać sprzedaż Państwa produktów i usług. Oczywiście domena .pl może być inna niż nazwa firmy czy nazwa marki, ale zdecydowanie lepiej jeśli mamy pełną spójność w naszej identyfikacji.

Jeśli nazwa jest zbyt długa i skomplikowana, osoba która nawet korzystała z Państwa usług (np. kilka lat temu), może mieć naprawdę realny problem, aby ponownie do Państwa trafić, mimo szczerych chęci i wysiłku. Każdy z nas kupuje w różnych sklepach internetowych, korzysta z różnych partnerów handlowych, a niektóre potrzeby zakupowe trafiają się jedynie raz na nawet kilka lat.

Idealna nazwa dla mojej firmy – jaka powinna być?

  • Oczywiście, nazwa z domeną .pl
  • Nazwa, która definiuje Twoją działalność
  • Im krótsza, tym lepsza (z wyjątkami!)
  • Unikaj myślników
  • Myśl marketingowo – czy wokół danej nazwy zbudujesz świetny marketing?

Na naszej stronię znajdą Państwo świetną ofertę uwolnionych nazw w domenie .pl – często bardzo ciekawych i prestiżowych adresów, pod którymi działały kiedyś różne organizacje wiele lat na rynku. Zapraszamy do zakupu prestiżowej domeny po przez sklep BlueCactus.pl