Pierwszy raz w historii Polak otrzymał status Google Ads Diamond Product Expert

Google od lat podejmuje interesujące inicjatywy, których celem jest zainteresowanie społeczności internetowej swoimi usługami, a jednocześnie — zwiększenie zasięgów. Jednym z narzędzi stosowanych w tym celu jest prestiżowy certyfikat Google Ads DIAMOND Product Expert. Co oznacza przyznanie tego certyfikatu? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas tekst. Miłej lektury!

Czym jest Google Ads? Podstawowe informacje na temat tej usługi

Usługa Google Ads została wprowadzona jeszcze w 2000 roku (wówczas funkcjonowała ona pod nazwą Google AdWords). Obecnie funkcjonalność Google Ads stanowi absolutne must have dla firm, które pragną wypromować się w sieci. Jest to system płatnych reklam, które — za odpowiednią opłatą — wyświetlają się w przeglądarce, w wynikach wyszukiwania uzyskiwanych podczas przeglądania sieci przez użytkowników.

Wbrew pozorom, przeznaczenie nawet znacznego budżetu na działania promocyjne z użyciem płatnych reklam Google Ads nie gwarantuje sukcesu. Wręcz przeciwnie: jednym z częstych błędów popełnianych przez firmy z różnych sektorów gospodarki — zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa — jest przepalanie budżetu marketingowego.

To właśnie dlatego profesjonalna pomoc ze strony profesjonalnych agencji marketingowych staje się niezbędna. Dzięki niej możliwa jest maksymalizacja działań prowadzonych w celu zwiększenia widoczności firmy oraz jej oferty w sieci.

Google Ads DIAMOND Product Expert — wyróżnienie najwyższej klasy

Fenomen Google nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie ze strony internetowej społeczności. To właśnie dlatego Google — potentat na światowym rynku usług internetowych — stara się nagradzać najbardziej doświadczonych ekspertów w dziedzinie marketingu online.

Przejawem takiego działania jest rozbudowany system certyfikacji. Warto przy tym pamiętać, że nagrody przyznawane przez Google dzielą się na dwa rodzaje wyróżnień, tzn. certyfikaty, które są stosunkowo łatwo dostępne dla  społeczności online, oraz prestiżowe nagrody. Te ostatnie wprawdzie trudniej zdobyć, z drugiej jednak strony gwarantują one najwyższą jakość świadczonych usług. Do tej kategorii można zaliczyć między innymi nagrodę typu Google Ads DIAMOND Expert. Dowiedz się więcej na temat tego wyróżnienia.

Google Ads DIAMOND Product Expert — co oznacza posiadanie tego statusu?

Czego dowodzi posiadanie wyróżnienia Google Ads DIAMOND Expert? Wbrew pozorom, odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: Google Ads DIAMOND Product Expert to certyfikat, który jest oznaką profesjonalizmu. Przyznaje się go specjalistom z zakresu marketingu online, którzy nie tylko posiadają ogromną wiedzę, ale także chętnie dzielą się nią z:

  • mniej doświadczonymi pracownikami, klientami itp. korzystającymi z usługi reklamowej Google Ads,
  • twórcą systemu Google Ads — dzięki temu dostawca usług marketingowych online jest w stanie rozwijać swój produkt oraz dostosowywać go do wyzwań dwudziestego pierwszego wieku.

Posiadanie Google Ads DIAMOND Expert jest efektem wieloletniego doświadczenia zawodowego oraz proaktywnej postawy i chęci współpracy, co jest niezwykle istotne podczas pracy z klientem i profesjonalnego doradztwa.

Pierwszy Polak w wyróżnieniem od Google?

Google Ads DIAMOND Expert jest wyróżnieniem przyznawanym nielicznym szczęśliwcom (jak dotąd, otrzymało je… jedenastu specjalistów Google Ads), dzięki czemu zachowuje swój elitarny charakter. W 2022 roku certyfikat otrzymał pierwszy Polak. Bogumił „Boogumil” jest specjalistą, który pracuje w firmie Gogini.pl.

Poprzedni wpis
Następny wpis