6 zalet parasoli z logo firmy w roli promocji marki

Wiele firm stara się wyróżnić na tle swojej konkurencji, dlatego sięga po oryginalne gadżety reklamowe. Pozwalają one przyciągnąć uwagę klientów i sprawić, że marka zostanie pozytywnie zapamiętana. Jednym z ciekawych propozycji są parasole z logo firmy. To przedmiot, który można znaleźć w każdym domu. Dodatkowo ma odpowiednio dużą powierzchnię, która pozwala na wykonanie dużego nadruku w tym również logo. Dowiedz się, jakie zalety mają parasole z logo firmy.

Jakie zalety mają parasole z logo firmy?

Parasole pozwalają się schować i ochronić w czasie deszczu i wiatru. Jednak jak się okazuje to nie jedyne ich zastosowanie, ponieważ wiele osób chętnie z nich korzysta w czasie lata, aby ochronić się przed słońcem. Można je zabrać również na plaże, tworząc sobie kawałek cienia, w którym można się zrelaksować i poczytać książkę. Parasole z logo firmy dają wiele możliwości, dlatego to świetny pomysł na gadżet reklamowy. Podaruj swoim klientom coś, z czego będą mogli korzystać oraz co będzie dla nich praktyczne. W Caprea znajdziesz idealne do tego produkty. https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/torby-i-parasole/parasole.

  • Parasole z logo firmy mają szerokie zastosowanie

Za pomocą parasola trafisz do każdej grupy odbiorców, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań. W dodatku bardzo łatwo można je zaprojektować i nadać im niepowtarzalnego charakteru. Z pewnością znajdą swoje miejsce w każdym domu i ochronią Twoich klientów podczas nieprzyjemnej lub upalnej pogody.

  • Oryginalne podarunki 

Parasole z logo firmowym świetnie sprawdzą się jako podarunek dla Twoich klientów. Możesz również wręczyć je w ramach podziękowań dla pracowników, partnerów biznesowych czy kontrahentów. Mogą stanowić ciekawy gadżet reklamowy, który będzie rozdawany podczas różnych wydarzeń firmowych, koncertów, spotkań i konferencji.

  • Długotrwałość 

Parasole są wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu można używać ich podczas różnych warunków pogodowych. Bardzo rzadko ulegają jakimkolwiek zniszczeniom, co oznacza, że nawet przez lata będziesz przypominał o sobie swojemu klientowi. Parasole z firmowym logo to przedmioty, które są często pożyczane i wędrują z rąk do rąk. To kolejna zaleta tego produktu, która pozwoli dotrzeć do szerszego grona osób.

  • Personalizacja – duża zaleta!

Parasole z logo firmowym możesz zaprojektować według własnych potrzeb i wizji. Ich duża powierzchnia pozwala na okazałe zaprezentowanie Twojego logo. To sprawia, że możesz stworzyć przenośną reklamę, która będzie pojawiała się na ulicach miasta oraz wszędzie tam, gdzie Twój klient. Taka parasolka z pewnością będzie wyróżniać się z tłumu i tym samym zostanie zauważona przez wszystkich przechodniów.

  • Stylowe i dopasowane do profilu Twojego klienta

Parasole są przede wszystkim artykułami uniwersalnymi, ale również tradycyjnymi, ponieważ od lat towarzyszą każdemu, zwłaszcza w deszczową pogodę. Jednak z czasem stają się coraz bardziej nowoczesne i eleganckie. W zależności od potrzeb swojej firmy możesz dopasować parasole z logo w takim stylu, który najbardziej przypadnie do gustu Twoim klientom.

  • Tanie – szczególnie, jeśli zdecydujesz się na hurt

Tego typu gadżet wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjną ceną. Nadruki na parasolach firmowych z logo wykonywane są za pomocą prostych i trwałych technik. Dodatkowo masz możliwość wyboru dowolnej grafiki, która zostanie wykonana na Twoje życzenie.

W caprea.com.pl mamy szeroki wybór parasoli z logo firmowym — w wielu barwach, rozmiarach oraz z uchwytami w różnym stylu. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie internetowej i wybierz najlepsze gadżety reklamowe do promocji Twojej marki.

Poprzedni wpis
Następny wpis