Czy warto wybrać monitoring Dahua HD-CVI?

Rozwój nowych technologii stanowiących łącznik pomiędzy analogowymi i cyfrowymi systemami monitoringu sprawił, że użytkownicy starszych instalacji CCTV mogą czerpać korzyści z funkcji urządzeń IP. W artykule podpowiadamy, czy warto wybrać monitoring Dahua HD-CVI.

Obsługa standardów AHD, PAL, HD-CVI oraz HD-TVI sprawia, że analogowe systemy monitoringu Dahua mogą współpracować z cyfrowymi rejestratorami NVR. W efekcie użytkownicy nie muszą inwestować w całkowitą wymianę instalacji. Wystarczy hybrydowy rejestrator IP w połączeniu z nowoczesnymi kamerami HD CVI, by czerpać korzyści z bogatych funkcjonalności systemów sieciowych. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do zdalnego podglądu obrazu z dowolnego miejsca.

W dzisiejszym tekście omówimy najważniejsze funkcje oferowane przez kamery tubowe i kopułkowe oraz rejestratory Dahua. Zapraszamy do lektury!

Niezawodne kamery tubowe do monitoringu Dahua

Oferowane w rewelacyjnej cenie niezawodne kamery tubowe do monitoringu Dahua posiadają szereg praktycznych funkcjonalności. Na jakie parametry urządzeń warto zwrócić uwagę?

  • Wsparcie szerokiego spektrum standardów analogowych systemów CCTV: AHD, HD-CVI, PAL oraz HD-TVI.
  • Możliwość wyboru produktów wyposażonych w przetworniki Progressive Scan CMOS, zapewniające doskonałą jakość obrazu.
  • Wbudowane oświetlacze IR o dużym zasięgu od 30 do 80 metrów, dzięki którym możliwa jest rejestracja video w godzinach nocnych oraz słabych warunkach oświetleniowych.
  • Monitoring Dahua to również funkcja D-WDR, która gwarantuje szeroki zakres dynamiki oświetlenia, podnosząc jakość obrazu.
  • Przeznaczone do użytku zewnętrznego kamery takie jak HAC-HFW2501TU-Z-A posiadają także wytrzymałe obudowy zaprojektowane w klasie szczelności IP 67.

Warto wspomnieć, że produkty wspomnianego producenta mogą być także wyposażone w zmiennoogniskowe obiektywy z mechanizmem motozoom.

Profesjonalne kamery kopułkowe HD-CVI do monitoringu

Dostępne w bogatym portfolio produktowym marki Dahua profesjonalne kamery kopułkowe HD-CVI do monitoringu to urządzenia wyposażone w obiektywy o szerokim kącie widzenia. W zależności od potrzeb użytkownicy mogą dobrać kamery kopułkowe wyposażone w zmiennoogniskowe obiektywy z matrycami o dużej rozdzielczości PS CMOS. Umożliwiają one łatwe i efektywne wykonywanie szczegółowych zbliżeń obiektów i ludzi w czasie rzeczywistym.

Na uwagę zasługuje również imponujący zakres dodatkowych funkcji przetwarzania obrazu, jakie posiadają kopułkowe kamery monitoringu Dahua. Produkty posiadają funkcje WDR 120 dB zapewniającą szeroki zakres dynamiki oświetlenia. Za cyfrową redukcję szumów w obrazie odpowiadają z kolei zaawansowane algorytmy przetwarzania 2D-DNR oraz 3D-DNR. Dodatkowym atutem jest obecność mechanicznego filtra podczerwieni ICR oraz kompensacja światła BLC i HLC.

Wydajne rejestratory monitoringu wizyjnego Dahua

Obsługa do 8 kamer w technologii analogowej lub IP czy wydajna kompresja wideo to jedne z wielu zalet, jakie oferują wydajne rejestratory monitoringu wizyjnego Dahua. Na jakie parametry urządzeń warto zwrócić uwagę?

  • Wbudowane gigabitowe interfejsy sieciowe Ethernet 10/100/1000 Mbps.
  • Porty SATA zapewniające szybki transfer danych na dyski HDD do 10 TB.
  • Wydajne procesory CPU działające w oparciu o system operacyjny Linuks.
  • Możliwość zdalnej obsługi i zarządzania poprzez aplikację oraz oprogramowanie.
  • Dostępność szerokiego spektrum gniazd oraz portów HDMI, USB czy VGA.

Dużą zaletą rejestratorów monitoringu Dahua jest również możliwość pracy w zakresie temperatur od -10°C do +55°C. Urządzenia mogą pracować zarówno w systemach na terenie domów jednorodzinnych, jak i bardziej zaawansowanych – w obiektach komercyjnych i przemysłowych.

Wybierz bezpieczeństwo z monitoringiem HD-CVI Dahua!

Szukasz profesjonalnych kamer i rejestratorów w dobrej cenie? Skorzystaj z oferty sklepu internetowego EC System i wybierz bezpieczeństwo z monitoringiem HD-CVI Dahua! Doświadczeni doradcy handlowi odpowiedzą na Twoje pytania i przygotują dedykowaną ofertę.

Poprzedni wpis
Następny wpis